9 Nov 2016

Zajímavé tipy na dekoraci obývaku – vlastnosti stylu shabby chic

Submitted by addmean
Když – tř. kvůli stěhování domu – chcete úžásně vybavit obývak, nejvhodnější nápad je rozhodnout se o tom, jaký styl bude přitomný v pokojech. Při zařízení domu třeba pečovat nejen o použitelnost, ale také o krásný a přátelský vzhled – a v tom ohledu jen málo výzdob se může rovnat shabby chic. Je on teď velmi módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení praktičnosti s hezkou estetikou.

interiér
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
O komfortu používaní nábytku ve stylu shabby chic stojí to za to, se přesvědčit osobně – odborně aranžovaný obývací pokoj ve stylu shabby chic je schopný přesvědčit také největší skeptiky. Nábytek shabby chic jsou nyní doporučováné odborníkami z celého světa, také České republiky a často takové zařízení je inspirované mnohými prjekty odborných designerů. Kvalitní valendy, hezké skříně, zajímavé židle, dekorace oken, elegantní lampy, a možná něco ještě jiného? Aby Vaše volba byla nejlepší, stojí to za to, prohlížet fotografie, poznat tájemství samých aranžérů a se seznámit s podníky prodávající stylové zařízení do domu.

Tipy pravdivých znalců jsou vždy docela praktické a pozoruhodné – oni umí přesně odpovědět také na nejtěžší otázky klientů. Před nakupováním nejlépe mít jakousi představu o tom, jak bude vypadat obývací pokoj a udělat selekci nejdůležitějších vlastností nábytku, rolet, koberců a dekoratviních příloh. Spojení jedinečný design s použitelnosti není sice jednoduchý úkol, ale je on úplně proveditelný – při volbě vybavení shabby chic nejlépe brát v úvahu tento činitel, aby samá činnost nákupu netrvala docela dlouho.Dobrý nápad je rovněž dozvědět se, jaké jsou nejnovější trendy ve výzdobě obývaků – tím způsobem můžete poznat několik zajímavých tipů výzdoby obývacího pokoje. Znamé časopisy o designu aranžaci domů a rozmanité webové stránky jsou rovněž dobré zdroje informací. Jestli Vaše rozhodnutí je estetika shabby chic v obývaku, třeba přede vším výbrat zařízení nejen dle vzhledu – na první pohled nějaký nábytek nebo hodiny můžou vypadat jedinečně, ale jejich kvalita není již tak výborná. Rozhodně dobré zařízení se označuje velkou trvalosti – především nábytek by měl být nejméně trochu odolný proti špíně. Dobré řešení je řidit se opatrnosti a estetickým vkusem, aby být si jistý, že všechno bude v nejlepším pořádku.