11 Jul 2018

Zajímavé novodobé nápady na aranžmá pokoje

Submitted by addmean
Design interiérů stanoví zajímavý způsob na obnovu domácích pokojí anebo odborných prostorů. Proměna prostoru po výmalbě, změně nábytku, osvětlení a ostatního zařízení může být docela jemná, ale pozitivní, nebo úplná, po jež i členy rodiný nerozpoznají interiéru. Určitě mnoho záleží nejenom na konkrétních nápadech zákazníka buď designéra, ale i na volbě některých doporučených dekorativních příloh – tř. plakátů anebo zajímavých novodobých tapet.

dětský pokoj
Author: Lotari
Source: Lotari
Plakáty sport buď věnované nějakému odlišnému koníčku – například filmům, jsou skvělou volbou, když nějaká dekorace nástěnná je prostě korunovaci v ohledu výzdoby pokoje, nebo žádaná proměna pokoje by měla být mírná. Plakáty vypadají dobré v rozmanitých prostorech – možná ne v obývaku, ale už můžou být doporučované pro kuchyni, pokoj pro puberťáka buď fanouška sportu - kam pověsit Plakáty Sport. Vzory sportovních plakátů jsou ve většině nejvýznámějších obchodů s dekorativním zbožím tak široké, že asi každý najde něco dobrého pro sebe. Pečlivě naplanované aranžmá s použitím plakátů působí, že pokoj začína pravdivě pozitivně odlišovat od ostatních – takové dekorační výrobky mluví celá řáda o svých majitelích. Plakáty dosažitelné díky podníkům návrhujícím zajímavé dekorativní výrobky jsou většinou velkoplošné nebo střední – samozřejmě jsou také velice účelné v přitáhování pozornosti.Klasický obývací pokoj s krbem
Source: flickr.com
Kromě plakátů trefnou volbou jsou novodobé dekorace – na příklad 3D tapety na zeď. Ony ještě začínají být populární na tuzemském trhu, proto nekaždý v současné době ví, čím se označují takové tapety. Podstatní věc je, motivy těch tapet jsou tak planované, aby tvořit iluzi prostornosti, když kdokoliv na ně koukne z nějaké vzdalenosti. Podstatou toho účinku jsou vhodně přizpůsobené tvary a barvy, aby účelně podvést lidské oči. Stojí to za to, být si vědom, že takové iluze návrhují i odborníci, kteří často sledují zajímavé změny v aranžaci interiérů, ne bez přičin – takové dekorace nejen jsou charakteristické a velice nápadité. Příklady těchto vzorů jsou často dosažitelné na webu, kde každý se může je uvidět - tapety určitě jsou docela působivé a umí konat autentické zázraky, třeba okouzlit i největší skeptiky moderního designu interiéru.