7 May 2018

Vdechnutí jiné vervy na stěny různých místností

Submitted by addmean
Uděláním dokonalého a jedinečného pokoje nemusí být pokaždé prosté. Ale použitím správných materiálů a nářadí se proměny budou dělat samy. Mimo to, že se to povede a bude to nádherné, potěší to oči, které na to budou hledět.


/


kamufláž
Author: Puma
Source: Puma


Proměna koupelny je jistě jednou na nějakou dobu nutná. Není snadné pokaždé vybrat nějaké hezké kachličky. Mnohdy máme malinkou barvitou ideu, ale zásluhou malého sortimentu si nemůžeme zvolit. Fototapety do koupelny nám můžou vlastní představy vyplnit. Jsou vhodné v tom, že jsou z materiálu, který nepromokne. Vinylové fototapety se jednoduše nalepují a hravě z nich sundáme jakoukoli skvrnu. Pokud máme nějakou představu o tom, jak by mohla naše koupelna být proměněná, fototapety do koupelny by směly být první, jaké tuto podmínku budou splňovat. Pro nás je důležité, aby naše koupelna byla pohodlná při každém jejím použití. /
Nedílnou složkou našeho denního rituálu je kuchyň. V ní trávíme čas nejméně 3krát za den, jestli jsme kuchařky tak o mnoho více. Pro zpestřeni vaření a vymýšlení různých zákusků si můžeme na zeď pověsit speciální plakáty do kuchyně. Smí mít různorodé vlastností. Plakáty do kuchyně nám smí pomoct při tvoření díla, inspirovat nás k novým výrobkům a motivovat k dokončení a předělání nepovedených experimentů. Různé druhy a obrázky nám pokaždé o něčem mluví. Tak stejně pokud jakýsi zápach nám oživí teplo a krásu domova.


Na zdi si smíme pověsit i jiné plakáty s lidmi, které máme rádi a jsou pro nás podstatní. /


Rozhodnutí změnit vlastní způsoby pokaždé záleží na nás. Utvořením krásné domácností nás povzbudí nestát v jednom bodě.