5 May 2020

Všechno dobré pro naše děti. Přítomnost určuje budoucnost.

Submitted by addmean
Všechny děti převážně běhají tam, kde se dá. Rády skotačí, pohrávají si a hodně se usmívají. Milujeme je pro to, kým jsou. /


Chceme být dobrými rodiči pro naše dítě. Nepřejeme si, aby se jím cosi přihodilo, ale chceme, ať jím všechno vzchází.


motyw
Author: DA
Při tvoření dětského pokoje, či místnosti, také na ně myslíme. V myšlenkách se nám ukazuje vše o nich. Myslíme na to, kde všude jsme s nimi trávili čas, kdepak rády si hrají, co mají rády popřípadě o čem nejraději hovoří. Nejdokonalejší by pro nás bylo, kdybychom to všechno nějakým způsobem uměli z hlavy přendat do současnosti. Je to realizovatelné. Jestliže si určíme cíl své práce, a neustále nad ním budeme přemýšlet, tak předměty, jaké k tomu jsou nezbytné, se k nám sblíží bez naší pomoci. V dětském pokoji by se měly nacházet nějaké hračky, skříně, dětské fototapety, obrazy na zeď a jiné potřebné věci- více. Jestliže se přemisťujeme, budujeme nový byt, nejsme povinní všechno vyhodit. Uplatnitelné předměty smíme obnovit a opět použít, třeba jako ozdobu popřípadě na jakýsi jiný způsob, nežli k čemu je to určené. U dětí je příjemné to, jež si není nutno lámat hlavu s tím, že se jím nebude něco líbit. Dětem se líbí všechno a především překvapení. Jestliže na zdi nalepíme dětské fototapety s jejími milovanými odstíny a mimo to ještě zavěsíme obrazy na zeď s postavičkami z filmu, které milují, určitě z pokoje tak rychle neodejdou- viz na této adrese. Dětské fototapety můžeme koupit přímo v obchodě k tomu danému či si můžeme utvořit svůj vlastní tisk. Je to moderní, protože není s tím hodně práce, jako v průběhu malování. Stačí pouze nanést a je uděláno, nemusíme si s tím dělat skoro žádnou starost. Dětem smíme utvořit rovněž různě nápadité hračky. K tomu můžeme použít patrovou postel, do jaké se bude smět vyšplhat, na stěnu zavěsit opičí hodiny, u jakých ocas slouží jako kyvadlo, s pomocí kterého hodiny fungují. Dalším nápadem může být mořský svět.


Zakoupit vodní postel, zásluhou které se ratolest, ještě mnohem pocítí jako na mořské hladině. /


Nejsme povinní mít nějakou představu, abychom originálně zkrášlili dětský pokoj. Stačí, když si budeme všímat zájmu svých děti a přesuneme to do reality.