21 Jun 2018

Strakaté odstíny také můžou mít vlastní kouzlo

Submitted by addmean
Při malování stěn, většinou užíváme každodenní barvy a vzorky. Spíše se nepouštíme do něčeho více odlišného až bezmála šíleného. Ale i šílené věcí eventuálně motivy smí vytvořit náš dům krásnějším a trochu odlišným.


Možná nemáme rádi bláznovství, ale pokud již něco takového učiníme moc krát se nám to bude líbit. Proto smíme vyzkoušet při malování místnosti fototapety grafiti. Jsou malinko jiné než normální, a též trochu živé. Není to všední světlá barva. Je to spoustu barev společně. Jsou to rovněž skákající odstíny na zdi, které vytvoří den hned trochu barevnějším a veselejším. fototapety grafiti si smíme nalepit všude tam, kde bychom jinak připevnili normální barvu. Osvěží náš domov čímsi odlišným. Nemusíme ji dávat hned do každého prostoru. Smíme si zvolit jednu místnost. Najisto toho nebudeme litovat. Pokud by se nám to nezamlouvalo, pokaždé to můžeme vystřídat jinou fototapetou - zvu vás ke čtení fototapety grafiti.
Internet
Author: Casamoda
Source: Casamoda


Jestliže chceme vlastnit pokoj malinko tišší, smíme použít fototapety les. Je známo, že v přírodě si můžeme odpočinout, a rovněž nabrat svěží vzduch. Většinou do přírody chodíme na procházky. Teď smíme mít les v pokoji. Určitě nám to nenahradí opravdový les, ale jestliže si pořídíme fototapety les budeme se cítit čerstvěji a připomene nám to, že bychom jistěže měli někde se projít. Zelená odstín uklidňuje, ale kromě toho si můžeme obstarat fotorapetu les i s jakousi tou lesní květinkou - -> demural.


Jistěže nám to pokojík vytvoří živější. /


Ne vždy si pořídíme to, co doopravdy si přejeme. Určitě bychom měli ale vyzkoušet cosi jiného, abychom se dozvěděli, co je pro nás nejlepší.