21 Jun 2018

S rozbřeskem se budí i naše denní chuť do života

Submitted by addmean
Každý den je pouze pro nás. Závisí na nás, . Každý minimálně jednou za život zklame, podstatné je ale narovnat se a zkusit znovu začít či opravit to, co se nám nepodařilo.


/


S ránem se plodí nové nápady, myšlenky a my sami. S večerem všechno jde spát. Jsou různorodé předměty, které nás můžou nastartovat do nového rána. Každý den smíme prožívat nové věci. Můžeme se rozhodnout pro nové nápady. Život je krásný jestliže ho krásně žijeme. Pokud se nám nelíbí zařízení vlastních pokojů, můžeme do nich cosi vložit popřípadě jenom vložit. Takovéto obrazy do kuchyně určitě rozzáří vlastní den o hodně více, než pustá zeď - mimořádné obrazy do kuchyně. Každý doplněk, jaký vložíme do vlastního domova cosi znamená. Obrazy do kuchyně smí být utvořeny z fotek rodiny a kamarádu. Tak budeme vědět, že vždy máme šanci komusi zatelefonovat, kdo nás má rád. /


voda
Author: Matthias Buchmeier
Source: http://www.flickr.com


lampy
Author: Douglas Scortegagna
Source: http://www.flickr.com
Pokud nejsme šťastní se současnými fototapetami, smíme si pořídit vinylové tapety. Jsou skvělé do místnosti, ve kterých se zdi hodně znečišťují, nebo, ve kterých děti kreslí po stěnách. Takovéto tapety totiž smíme prostě umýt a budou znovu jako z brusu. Vinylové tapety můžeme zakoupit v různorodých barvách, dle nutnosti místnosti, do které si přejeme užít - zveřejněna zde. Nemusíme je dávat na celou zeď, stačí na polovinu stěny a zbytek normální tapeta. Krása je v nás. Tak jak to chceme mít, tak to bude nejdokonalejší.


Dejme si moment a pouvažujme nad tím. /


Probuďme se do nového rána s pozitivními nápady a chtějme cosi více od toho dne. Každý den nabízí nové situace, popadněme je.