21 Jun 2018

Nechte se unést stěnami vašich místností ve svém obydlí

Submitted by addmean
Nebaví vás už tupě zírat do každodenních zdí? Otrávila vás bílá barva, která vám bere energii ze života? Uvažujete o tom jak to nahradit? Existuji zde možností, jaké vás asi ani nenapadly.
domu
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO


/


Jedním ze možnosti, jak zrušit tento stereotyp je užít 3d tapety na zeď. S němi nejen oživíte váš prostor, ale můžete ho třeba i opticky rozšířit nebo zmenšit. Nechte si vyrobit 3d tapety na zeď, na jakých smí se nacházet vaše vysněná místa a díky tomu budete mít možnost pořád se podívat do míst, kde by jste se normálně nedostali. Představte si, jež sedíte ve svém pokojíčku a najednou se ocitnete uvnitř Londýna eventuálně ležíte na vytoužené pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou omezeny jenom vaší fantazii. To znamená, že pokud vám přijde, jež váš pokoj zeje prázdnotou a přejete si ho nějak vzkřísit, takovéto tapety jsou to nejlepší pro to - další strana 3d obrazy na zeď.


Pro méně odvážné je zde i další možnost, kterou jsou 3d obrazy na zeď. Pokud nemáte k dispozici velké místa smíme dosáhnout podobného efektu s těmito obrazy. 3d obrazy na zeď mohou být jednodílné nebo složené z více částí. Obrazy, které jsou více dílu mohou být buďto jedné velikosti či každý dílek může být jiných velikostí. Velká variabilita velikostí, rozměrů a části takovýchto obrazů vám utvoří dílo, které vás při každém pohledu okouzlí a pohladí na těle - (prohlednout detaily).
Popustě uzdu svých myšlenek a nemějte strach z experimentu s vaším bytem. Uvidíte, jež nebudete želet a vyjdete z všedního dne svého života s každým pohledem na obraz popřípadě tapetu, jakou si zvolíte.