21 Jun 2018

Krajina všude tam, kam se rozhlédnete. Na každém kroku ve vašem domě.

Submitted by addmean
Víme, jež s pomoci krajiny, můžeme žit. Různé rostliny, keře nám dávají kyslík a my jim na oplátku navracíme dusík naším dechem. Příroda je potřebná.
/


materiał
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
V dnešní době stavitelství je tak promýšlená, aby květiny směly být upravovány na střeše. Skoro chybí místo, kde sázet stromy a jiné rostliny. Namísto lesů se budují dálnice. Zahrady jsou pro změnu přebudovány na nákupní centra. Sem tam prosty pohled na cosi zeleného nám dělá radost. Při zařizováni domácnosti klademe důraz na rostliny nebo zahrádky okolu baráku. Chceme také nakládat s rostlinami. Po jídle si zajít na chvíli oddechnout pod jakýsi strom na lavičku a kochat se přírodou kolem nás. V obydlí kromě opravdových rostlinek si můžeme obstarat též různé fototapety nebo obrazy na zdi. Do koupelny či jiného pokoje by se hodila fototapeta les pokud máme přírodu opravdu rádi. Takové fototapety do koupelny nám umožní se pořádně uvolnit, než při pouhém jednom odstínu- další bonusy. Fototapeta les nám smí lemovat roh koupeny. S pomocí takto upravené zdi, budeme se cítit jako kdesi v přírodních koupelích, a přitom budeme to vlastnit u sebe v domácností. Není nutné jezdit daleko pro to, abychom jsme si prožili přírodní odpočinek. Stačí, když si to doma příjemně uskutečníme. Fototapety do koupelny nemusí být jenom s rostlinami a zelení- podívejte se na fakta. Můžeme rovněž uplatnit pláž s pískem, mušlemi a rybami. Jakýkoli nápad se dá určitým způsobem uvést do praxe. Záleží na tom, co máme nejvíce oblíbeného. Z přírody si smíme zvolit motýly létající na louce pokrtyté rostlinami. Okolo nás je mnoho motivu, které můžeme aplikovat do konkretního prostoru. Úplný vnitřek bude vybavený dle nás. Postačí se porozhlédnout na nějaké naturální obrazy v časopisech nebo vykouknout přes okno a hned máme několik myšlenek.


lampki
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
/


Koupelna je místem, ve kterém si milujeme dát teplou koupel a prožít dobrý okamžik abychom se uvolnili po celém dni. Neměli bychom se ji vyhýbat a nechávat na poslední chvíli. Každý pokoj je důležitý a potřebuje svou péči aby se v něm člověk příjemně cítil.