9 Nov 2016

Dekorace designové moderního bytu.

Submitted by addmean
Zařízení domu nevždycký je jednoduché. Někdy budete potřebovat spousta času a peněz, aby výsledky byly uspokojívě správné. Nícmeně Váší úsilí bude doceněná přes rodinu a přatele. Dům je prostor, ve kterém pobývame nejvíc svého volného času – je to nejpodstatnější důvod, aby udělat všechno pro zdokonalení toho místa.


Je pro nás samozřejmě, že každy chce bydlet v hezkém a funkčním bytě. Tzv. moderní design se hodně rychlé mění, ale máme pro Vas několik rád, co udělat, aby Váš dům vždycky vypadal hezký. Především mějte na pamětí, že Váš byt je místem pro Vás! To Vy se máte citít náležitě. Dekorujte dům podle vlastního vkusu – myslíme, že je to nejdůležitější pravidlo.

Musíte mít na pamětí tří primární věcí. Myslíme o odstínech, světle a o prostoru Vašeho bytu. Navrhujeme Vám používání barev, které vždycký budou modní a pří tím jsou velmi elegantní. Určitě myslíme tady o klasické bíle barvě, která vypada výborně v sloučení s barvou černou. Jestli obavate se černé barvy zkuste pomalovat Vaší stěny na šedo. Je to též modní barva. Především jsou to odstíny, které budou slušet do každého druhu nábytku. Současně můžete nabyt nábytek různého typu. Jde nejenom o barvy a tvary, ale také o hmotu, z kterého předměty jsou vyrobený.
domu
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com

Pokud jde o světlo v Vaším domu je ono opravdu velmi důležité. Světlo zaručí přijemnou atmosféru. Světlo má také ohromný vliv na Vaší náladu. Mějte na pamětí, že v každém pokoju Vašeho domu musíte nalézt misto pro lampu. Nejde tady jenom o velký stropní lustr, ale též, a možné, že především o malé lampičky, díky kterém budete mohli upravit úroveň světla v celém bytě. Moderní zařízení domu znamená hodně světla a to ve všech mistnostech.

Poslední důležitá věc pokud jde o zařízení moderních domů je prostor. Pamatujte, že míň znamena víc. Jde o to, abyste v Vaším domu neměli příliš věcí. Kupujte jen nutné věcí. Doopravdy není smysl nabyvat věcí jen z toho důvodu, že se nam libi nebo budou nám slušit do celého interiéru. Pokud máte nevelký byt máme pro Vás trik, který vyvola pocit, že pokoj bude se jevit na větší než je opravdu. Trik je velmi jednoduchý – kupte několik zrcadel – pamatujte, aby vždy zavěsit je na delší stěně, díky tomu prostor bude vypadat na větší.


Pamatujte, že nejzakladnější jsou tří věcí: barvy Vašeho bytu, světlo a prostor. Modní dům musí být světlý a prostorný. Věříme, že díky naším trikům v jednoduchý způsob zařídite tak důležitý prostor jak Vaš byt.